неділя, 10 квітня 2016 р.

Сміливі ідеї в життя

Чи можливо поєднання ІТ з аграрним сектором??? Виявляється можливо. Для прикладу - втілення в життя проекту Володимира та Олексія Петренків (батька та сина)  із Київської області.
Інженер Володимир Петренко (батько), вивчивши іноземний досвід і застосувавши власні інженерські знання, створив «каркасні теплиці» для цілорічного вирощування полуниці. У результаті вийшла мініферма, що має площу лише 3 квадратних метри, автоматичну терморегуляцію та полив. Від тепер ягоди можна вирощувати будь-де і будь-коли.
Але досконалість не має меж. Замість того, аби лише нарощувати кількість подібних мініферм, розробники вирішили вдосконалити роботу комплексу в принципі. Саме на цьому етапі до проекту підключився син Володимира Петренка Олексій.
Спеціалізуючись в інженерній справі та розробці програмного забезпечення, чоловік вирішив значно поліпшити виробництво полуниці за допомогою інформаційних технологій. Відтак Олексій Петренко став автором стартапу UAberry. В його основі лежить програма, яка керує процесом вирощування і аналізує його.
Участь людини у роботі мініферми стала мінімальною. А постійне відслідковування даних дозволило щоразу зменшувати витрати та отримувати кращий врожай.
UAberry — програма, яка зробить маленькі фермерські ініціативи прибутковими та приємними.  У майбутньому сміливі розробники не збираються обмежуватися лише полуницею: подібні програми можна створювати для вирощування будь-яких рослин.
Програму UAberry зараз виготовляють виключно для «аграрних любителів» і дрібних бізнесменів. Але команда під головуванням Олексія Петренка збирає кошти, аби зробити свій проект цікавим для промислових виробництв полуниці та інших рослин.
Українці довели, що серйозний потенціал, помножений на сміливі рішення, дають  неабиякий результат.
Деталі на сайті

Немає коментарів:

Дописати коментар